top of page

Актуальність теми: 

               XXI століття часто називають епохою змін, інновацій, інтелекту, глобалізації, яка вимагає оволодіти ключовими компетентностями в інтелектуальній, громадянській, правовій, комунікаційній, інформаційній сферах, змінює суму знань, необхідних сучасній людині та способи вивчення нового, докорінно змінює політику в галузях науки і освіти, формує багатофункціональні, надпредметні, базові компетентності. Виклики інформаційного суспільства сучасній освіті з кожним роком все більше впливають на компоненти освітньої системи і, щоб бути стабільною та розвиватися, вона має реагувати на них, має весь час модернізовуватися, змінюватися відповідно до потреб та вимог сучасності, успішно розв’язувати проблеми. 

                      Глибокі перетворення соціальної структури суспільства вимагають адекватних конструктивних змін у галузі освіти. Нещодавно була прийнята  Концепція нової української школи. Основна ідея нової школи полягає в переході від школи знань до школи компетентностей. Тому необхідно приділяти особливу увагу підготовці нової генерації педагогічних кадрів, підвищенню їхнього професійного та загальнокультурного рівня. Виникає гостра необхідність у пошуку шляхів і засобів активізації діяльності педагога, розвитку сучасного стилю професійного мислення, вироблення потреби в самовдосконаленні.

Цілі досвіду роботи: 

  • Обгрунтувати необхідність правильного вибору технології педагогічної взаємодії для ефективного спілкування педагога і учнів та педагога і педагога,  і визначити вплив  педагогічної технології на розвиток творчості вчителя .​  

  • Показати активне  використання вчителями потенціалу технології взаємонавчання .

  • Сприяти розвитку творчій педагогічній майстерності.

Завдання досвіду:

  • Висвітлити теоретичні основи запропонованих технологій

  • Виявити готовність вчителів спрямовувати свою роботу на інтенсивне впровадження в практику прогресивних педагогічних ідей і технологій.

  • Обгрунтувати та підтвердити ефективність використання технології педагогічної взаємодії та технології взаємонавчання.

bottom of page